Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

şirket Profili
Guangzhou Yihay Ambalaj ve Baskı Ltd. Şti., 2008 yılında, Guangzhou Uluslararası Havaalanı'ndan Guangzhou Uluslararası Havaalanı'na arabayla sadece 15 dakika mesafedeki Baiyun Bölgesi'nde kurulmuştur. Entegre bir üretici olarak, işletme felsefemize bağlı kalıyoruz - "sürekli çaba, birlik ve sıkı çalışma ile çeşitli ihtiyaçlara hizmet ediyoruz". Müşterilerin ihtiyaçlarını birinci önceliğe koymak, kalite ve hizmete odaklanmak. Ambalaj endüstrisi pazarının gelişimini anlıyoruz ve kaynaklarda yerel avantajlar ve uluslararası pazarlar için iyileştirilmiş hizmet platformumuz var. Çevre dostu yeşil paketler sunmak bizim sorumluluğumuzdur.

Kağıt çanta ve çantalar, karton kutular, hediye kutuları, mücevher kutuları, parfüm kutuları, saat kutuları, çikolata kutuları ve alışveriş torbaları vb. Sadık ve güvenilir bir tedarikçi olarak Güneydoğu Asya. Paket modelleme, malzeme seçimi, grafik tasarım, numune geliştirme, işleme ve üretimden lojistik ve gümrük beyanına kadar tek elden hizmet sunmaktayız. Her müşteri ile içtenlikle işbirliği yapmak bizim için bir onurdur.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
1. 2008 yılı, basım işimiz başladı. İşi iç pazarda yoğunlaştırın.

2. 2010 yılı, fabrikamız yeni adrese taşındı: Kuzey 2, Baisha köyü, Baiyun bölgesi, Guangzhou, Çin

3. Uluslararası işletmemizi 2010'dan bu yana başlatmak.

Guangzhou Yihay Packing & Printing Co., Ltd. Guangzhou Yihay Packing & Printing Co., Ltd. Guangzhou Yihay Packing & Printing Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : YIHAY

No. Çalışanları : 50~80

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite gıda ambalaj kutuları satış için iyi kalite gıda ambalaj kutuları satış için